חיפוש
עברית

אודותינואלוף הסלולר, מהחנויות המובילות בתחום באזור רמלה כבר למעלה מ- 3 שנים, החליטה להתרחב ולאפשר ללקוחות מכל רחבי הארץ ליהנות ממגוון רחב של מוצרים במחירים שווים. אבל רגע לפני שאתם מזמינים, היה חשוב לנו לחלק אתכם את הערכים שלנו.


זמינות

בזכות הטכנולוגיה הקיימת כיום, כל לקוח יכול לגלוש אל האתר שלנו בכל רגע נתון, לבחור את המוצרים המועדפים עליו וליהנות ממשלוח מהיר עד אליו. כל מה שצריך הוא מחשב או סלולר וחיבור לאינטרנט – ואתם נהנים בזמן שמתאים לכם ומכל מקום שבו אתם נמצאים.

אמינות

אנחנו יודעים כמה חשוב לכם לדעת שאתם מזמינים מגורם אמיתי, שאתם יכולים לגשת אליו במידת הצורך, להתייעץ, ולדבר איתו בכל עת. אלוף הסלולר היא לא רק חנות וירטואלית, אלא גם חנות ממשית (פיזית), המשרתת בנאמנות ובאמינות את תושבי רמלה והסביבה כבר שנים רבות. נשמח אם תבקרו אותנו בחנות!

שקיפות

ערך השקיפות הוא עניין חשוב ביותר בעיניי כל לקוח. לכן, בכל מוצר שבאתר תוכלו לראות את המפרט המלא שלו, להתרשם ממנו בתמונות, ולעיין בתקנון שלנו, וכך לקבל החלטה מושכלת לגבי רכישתו. 

אחריות

הקפדה על שירות הניתן מתוך תחושת אחריות ללקוחותינו, היא מבחינתנו לא סלוגן. על מנת לספק מענה לכלל צורכיכם הייחודיים, אנחנו מעמידים לשירותכם צוות מקצועי של אנשי מקצוע שזמינים כדי לספק לכם ייעוץ מקצועי בבחירת המוצרים באתר, בחנות ובמעבדת הסלולר שלנו.